CK45-R3FD222K-VRA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-R3FD222K-VRA
JLCPCB Part #
C1650743
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 16.5mm 2.2nF 3kV ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS