CK45-R3FD151K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3FD151K-NRA
JLCPCB Part #
C6142452
Package
Plugin
Description
150pF 3kV 7.5mm 7mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS