CK45-R3FD151K-GRA
MFR.Part #
CK45-R3FD151K-GRA
JLCPCB Part #
C6484248
Package
Plugin
Description
150pF 3kV 7.5mm 7mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS