CK45-R3DD471K-VRA
MFR.Part #
CK45-R3DD471K-VRA
JLCPCB Part #
C360373
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 470pF 5mm 6mm 9.5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS