CK45-R3DD331K-NRY
MFR.Part #
CK45-R3DD331K-NRY
JLCPCB Part #
C340611
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 330pF 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS