CK45-R3DD331K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3DD331K-NRA
JLCPCB Part #
C695394
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 330pF 5mm 6mm 8.5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS