CK45-R3DD152K-VRA
MFR.Part #
CK45-R3DD152K-VRA
JLCPCB Part #
C6534290
Package
Plugin
Description
1.5nF 12mm 2kV 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS