CK45-R3DD152K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3DD152K-NRA
JLCPCB Part #
C5596254
Package
Plugin
Description
1.5nF 12mm 2kV 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS