CK45-R3AD681K-VRA
MFR.Part #
CK45-R3AD681K-VRA
JLCPCB Part #
C2991833
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 5mm 680pF 9.5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS