CK45-R3AD331K-NRA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-R3AD331K-NRA
JLCPCB Part #
C518895
Package
Plugin
Description
1kV 330pF 5mm 6.5mm Y5P ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS