CK45-R3AD331K-GRY
MFR.Part #
CK45-R3AD331K-GRY
JLCPCB Part #
C342327
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 330pF 5mm 5mm 7.5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS