CK45-R3AD221K-VRY
MFR.Part #
CK45-R3AD221K-VRY
JLCPCB Part #
C340588
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 220pF 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS