CK45-R3AD221K-GRA
MFR.Part #
CK45-R3AD221K-GRA
JLCPCB Part #
C6149975
Package
Plugin
Description
1kV 220pF 5mm 7mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS