CK45-R3AD152K-VRY
MFR.Part #
CK45-R3AD152K-VRY
JLCPCB Part #
C340608
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 12.5mm 1kV 5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS