CK45-R3AD152K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3AD152K-NRA
JLCPCB Part #
C5596226
Package
Plugin
Description
1.5nF 10mm 1kV 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS