CK45-R3DD471KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3DD471KAGRA
JLCPCB Part #
C5969117
Package
Plugin
Description
2kV 470pF 7.5mm 9.5mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS