CK45-R3DD221KANRA
MFR.Part #
CK45-R3DD221KANRA
JLCPCB Part #
C5573259
Package
Plugin
Description
220pF 2kV 7.5mm 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS