CK45-R3AD331KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3AD331KAGRA
JLCPCB Part #
C6534288
Package
Plugin
Description
1kV 330pF 5mm 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS