CK45-R3AD221KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3AD221KAGRA
JLCPCB Part #
C6534284
Package
Plugin
Description
1kV 220pF 5mm 7mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS