CK45-R3AD152KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3AD152KAGRA
JLCPCB Part #
C5573244
Package
Plugin
Description
1.5nF 12.5mm 1kV 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS