CK45-R3AD102KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3AD102KAGRA
JLCPCB Part #
C7107549
Package
Plugin
Description
11mm 1kV 1nF 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS