CK45-E3FD471ZYGNA
MFR.Part #
CK45-E3FD471ZYGNA
JLCPCB Part #
C1631477
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 3kV 470pF 6mm 7.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS