CK45-E3DD472ZYVNA
MFR.Part #
CK45-E3DD472ZYVNA
JLCPCB Part #
C342526
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 10.5mm 2kV 4.7nF 5mm 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS