CK45-E3DD102ZYNNA
MFR.Part #
CK45-E3DD102ZYNNA
JLCPCB Part #
C342407
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1nF 2kV 5mm 5mm 6mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS