CK45-E3AD222ZYVNA
MFR.Part #
CK45-E3AD222ZYVNA
JLCPCB Part #
C6484233
Package
Plugin
Description
-20%~+80% 1kV 2.2nF 5mm 6.5mm Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS