CK45-E3AD103ZYNNA
MFR.Part #
CK45-E3AD103ZYNNA
JLCPCB Part #
C342554
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 10nF 11.5mm 1kV 5mm 7.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS