CK45-E3AD103MYNNA
MFR.Part #
CK45-E3AD103MYNNA
JLCPCB Part #
C340591
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS