CK45-E3AD102ZYNN
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-E3AD102ZYNN
Description
-20%~+80% 1kV 1nF 5.5mm 5mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS