CK45-B3FD681KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3FD681KYGNA
JLCPCB Part #
C1631697
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 680pF 7.5mm 8mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS