CK45-B3FD471KYNNA
MFR.Part #
CK45-B3FD471KYNNA
JLCPCB Part #
C342469
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 470pF 5.5mm 5mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS