CK45-B3FD222KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3FD222KYGNA
JLCPCB Part #
C342534
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10mm 2.2nF 3kV 6mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS