CK45-B3FD151KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3FD151KYGNA
JLCPCB Part #
C1632181
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150pF 3kV 5.5mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS