CK45-B3DD221KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3DD221KYGNA
JLCPCB Part #
C5596200
Package
Plugin
Description
220pF 2kV 5.5mm 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS