CK45-B3AD472KYVNAF
MFR.Part #
CK45-B3AD472KYVNAF
JLCPCB Part #
C340618
Package
Plugin,P=5mm
Description
11mm 1kV 4.7nF 5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS