CK45-B3AD151KYVNA
MFR.Part #
CK45-B3AD151KYVNA
JLCPCB Part #
C342317
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 1kV 5.5mm 5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS