CK45-B3AD151KYNNA
MFR.Part #
CK45-B3AD151KYNNA
JLCPCB Part #
C5573240
Package
Plugin
Description
150pF 1kV 5.5mm 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS