CCG3-48-15SR
MFR.Part #
CCG3-48-15SR
JLCPCB Part #
C6144551
Package
SMD-6P,15.7x10.4mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~76V 200mA 3W 83% SMD-6P,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS