CCG3-48-15DF
MFR.Part #
CCG3-48-15DF
JLCPCB Part #
C5611834
Package
DIP,15.7x10.4mm
Description
1.5kV 100mA 15V 18V~76V 2 3W 82% DIP,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS