CCG1R5-12-15SF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CCG1R5-12-15SF
JLCPCB Part #
C5611824
Package
DIP,15.7x10.4mm
Description
1 1.5W 1.5kV 100mA 15V 4.5V~18V 79% DIP,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS