CCG1R5-12-05SR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CCG1R5-12-05SR
JLCPCB Part #
C5963542
Package
SMD-6P,15.7x10.4mm
Description
1 1.5W 1.5kV 300mA 4.5V~18V 5V 79% SMD-6P,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS