CC45SL3JD220JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3JD220JYNNA
JLCPCB Part #
C342437
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
22pF 6kV 6mm 7.5mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS