CC45SL3DD820JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3DD820JYNNA
JLCPCB Part #
C1627538
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 5mm 7mm 82pF SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS