CC45SL3DD121JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3DD121JYVNA
JLCPCB Part #
C1631470
Package
Plugin,P=5mm
Description
120pF 2kV 5mm 8mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS