CC45SL3AD121JYGNA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CC45SL3AD121JYGNA
JLCPCB Part #
C1627931
Package
Plugin,P=5mm
Description
120pF 1kV 5mm 7mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS