CC45SL3AD100JYPNA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CC45SL3AD100JYPNA
JLCPCB Part #
C415300
Package
Plugin,P=5mm
Description
10pF 1kV 5.5mm 5mm 5mm SL 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS