CC10-1212DF-E
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CC10-1212DF-E
JLCPCB Part #
C6138689
Package
DIP,35.6x22.6mm
Description
10W 12V~15V 2 450mA 500V 9V~18V DIP,35.6x22.6mm Power Module/Power Supply ROHS