BCL322520RT-680M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
BCL322520RT-680M-D
JLCPCB Part #
C3221319
Package
1210
Description
1.63Ω 620mA 680mA 68uH AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS