BCL322515RT-150M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
BCL322515RT-150M-D
JLCPCB Part #
C3223074
Package
1210
Description
1.19A 15uH 480mΩ 980mA AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS