B82793S0513N201
MFR.Part #
B82793S0513N201
JLCPCB Part #
C97047
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 140mΩ 2 250V 42V 51uH@100kHz 800mA 80V SMD Common Mode Filters ROHS