B82789C0113H002
MFR.Part #
B82789C0113H002
JLCPCB Part #
C3211419
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 11uH@100kHz 2 250mΩ 300mA 42V 80V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS